| www.mamcarz.art.pl |

MOC słowa i muzyki w Prudnickim Ośrodku Kultury
niedziela, 09 lipca 2023

Słowo i muzyka, wyrażone w piosence autorskiej, królowały 9 lipca 2023 roku w ogrodzie Prudnickiego Ośrodka Kultury podczas wyjątkowego koncertu, w wykonaniu Jerzego Mamcarza (gitara, śpiew) i Roberta Obcowskiego (piano).

Oprócz utworów tytułowych bardów: Młynarskiego, Okudżawy i Cohena, usłyszeliśmy również pieśni innych muzycznych poetów, jak np. Jonasza Kofty, czy Gilberta Bécaud, a także autorskie kompozycje samego Jerzego Mamcarza, który dodatkowo w przerwy pomiędzy utworami wplatał też rozmaite anegdoty i aforyzmy.

Wykonawców oklaskiwała licznie przybyła publiczność, która po koncercie miała też okazję do rozmowy z gośćmi, uzyskania autografów i nabycia wydawnictw, w tym między innymi płyty Jerzego Mamcarza, pt. „Romans na łyżworolkach”.


ZAPROSZENIE
24-05-2023
9 lipca 2023 roku zagramy koncert "MOC słowa i muzyki" w Prudnickim Ośrodku Kultury, w cyklu "ogrody muzyki". Nawiązując, zagramy również coś z mojej płyty "...jeszcze tańczą ogrody". A, że całość w plenerze, w ogrodzie ośrodka kultury, będzie uroczo. Kto jest, kto będzie odpoczywał lub zamierza miło spędzić czas, niech przybędzie, tym bardziej, że miasto Prudnik wykupiło dla Państwa bilety. Wstęp wolny.
Jerzy Mamcarzwstecz  
stat4u